Доставка

  • Доставка товару в межах м.Києва становить 100 грн.
  • Доставка об'ємних замовлень в межах м.Києва становить 100 грн.


Доставка по Україні здійснюється в будь-який населений пункт за допомогою кур'єрської служби компанії Нова Пошта або Ін Тайм Делівері. Доставка здійснюється на адресу одержувача або на склад кур'єрської служби. Вартість доставки по Україні складає від 50 грн.

Термін доставки замовлення по Україні 1-5 робочих днів в залежності від населеного пункту. Остаточні терміни доставки у Ваше місто обговорюються з менеджером додатково.


Доставка кур'єром здійснюється 5 днів на тиждень з Пн-Пт 10:00 до 18:00.

За домовленістю з менеджерами можлива доставка в інший час.

Термін доставки кур'єром  - від 1 до 2 робочих днів з моменту оформлення замовлення. Остаточний термін доставки обговорюється з менеджером додатково.


Доставка проводиться до під'їзду чи будинку адреси замовника.


Кур'єр який доставляє замовлення не встановлює і не підключає техніку.


Після оплати кур'єр зобов'язаний видати вам товарний чек.


Доставка по Україні


  •     Доставка по Україні здійснюється в будь-який населений пункт за допомогою кур'єрської служби компанії Нова Пошта або Ін Тайм Делівері. Доставка здійснюється на адресу одержувача або на склад кур'єрської служби. Вартість доставки по Україні складає від 50 грн.
  •     Термін доставки замовлення по Україні 1-5 робочих днів в залежності від населеного пункту. Остаточні терміни доставки у Ваше місто обговорюються з менеджером додатково.
  • Накладений платіж від 500 грн здійснюється без передоплати.
  • Накладений платіж для замовлення до 500 грн можливий, за умови оплати на картку 100% суми замовлення. Робиться це, для того, щоб клієнт серйозно ставився до товару і вчасно його забирав. В іншому випадку товар за рахунок клієнта відправляється назад і передоплата не повертається.


Після отримання товару ми рекомендуємо Вам перевірити його комплектацію, працездатність і наявність всіх необхідних документів (товарний чек).